Hromada novinek! | Důležité infokecy

20. srpna 2014 v 4:25 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Novinky
Ti z vás, kdo jsou s námi už od počátků, asi zhruba tuší, že se mnou chvilku psal jakýsi Palack. Jenže v prosinci 2012 to zabalil, protože neměl čas a škola byla prostě přednější. Nebylo jasné, kdy se vrátí a zdálo se mi, že napsat oznámení o tom, že blog opustil, by bylo trochu předčasné. A tak jsem to pořád odkládal a odkládal až se stalo to, že žádné rozloučení není třeba. Kolega je totiž zpátky! Ale protože se časy mění, odteď už jen Levi.

Tímto tě vítám zpátky, drahý kolego. :)

Během prázdnin jsem vypouštěl pár indícií. Třebas to množné číslo, kterým jsem občas psal příspěvky na Facebooku (ne, tak velké ego, abych o sobě psal v množném čísle ještě nemám, i když musím přiznat, že už mám dost vážné problémy se se svým egem vlézt do jedné místnosti). Levi zde občas sdílel příspěvky (a musím říct, že sklidl hromadu komentářů a palců) a trošku komentoval. Ale nikomu to nepřipadlo nějak extra zvláštní. Jen pár lidí to tušilo od začátku, zbytek na to přicházel až postupně. Ale dalo vám to zabrat, co? Ne, spíš šlo, aby si vyzkoušel, jak to bude zhruba probíhat a dostal se do toho, než že bychom si s vámi chtěli hrát v Nejfejkově stylu. ;)

---

Další novinkou je, že pro Wulfrion chystám nové logo. Bude mnohem chladnější, tvrdší a mohutnější, než to křehké a ostré, co máme teď. Zatím si s tím hraju jen na papíře, koncem prázdnin to hodím do Illustratoru a něco s tím provedu. Každopádně, stávající logo už mě fakt neba. :) Jak to vidíte vy? Taky se vám tohle logo okoukalo?

---

Od logu k recenzákům - nově jsem navázal spolupráci s Fantastickou Epochou, což je nakladatelství, které stojí například za sérií "Kladivo na čaroděje" nebo za sérií "Hustej nářez" od Františka Kotlety.
Jo, také jsem redaktor časopisu XB-1, do jehož webové odnože přispěji recenzí na knihu Město od Stelly G. :)

---

Poslední, ale o to důležitější novinkou je, že předávám žezlo. Ne, že by mě blogování nebavilo, ale není čas blogovat, dělat grafiku, psát povídky a recenze, natáčet videa, číst, studovat, aspoň nějak sociálně žít a relaxovat. Musím dost šíleným způsobem redukovat aktivity, protože už teď jsem docela dost přepracovaný a díky tomu dost podrážděný a celkově nesnesitelný (jop, dokonce mnohem víc, než obvykle). Sice dělám věci, co mě baví a nelituju toho, ale... nemůžu chodit každý den spát kolem páté ráno. :)
Takže jsem se rozhodl, že vedení blogu a facebookové stránky přenechám na Levim. Občas mu do toho trošku kecnu, zřídka sem něco fláknu (minimálně další články do wlčího vytí), ale spíš se stáhnu na YouTube, kde budu vydávat knižní pořad.
Věřím Levimu, že to zvládne - jinak bych mu svůj drahocenný blog do rukou nesvěřoval - a že se s tím popere se ctí. A doufám, že dáte mému kolegovi šanci, aby si vás získal.

Mějte se hezky a užívejte prázdnin!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 22. srpna 2014 v 10:03 | Reagovat

No, změna to určitě bude pořádná, ale třeba k lepšímu (to abychom podráždili ono ego) :D
Teď vážně: na nové logo se těším a blog budu i nadále navštěvovat rád. Tak ať se daří!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama