Srpen 2014

Bídu, flame a hejt na vás, ne recenzáky! | Wlčí vytí

21. srpna 2014 v 14:05 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Wlčí vytí
Zase jsem se trochu nas... rozohnil nad jednou diskuzí/věcí. Takže tu máme další díl WLČÍHO VYTÍ!
Očividně se netýká v diskuzích slíbených témat (recenzáky, psaní recenzí apod.), ale to je mi fuk. Pokud mě budou bloggeři štvát dál, třeba se kadence wlčích článků navýší, co já vím. :D A třeba se jednou budu děsně nudit a zpracuju to jako komix. Jak je "Korektor", tak bude "Redaktor". :3


Den D je opět tu! | Warcraft: Den Draka

21. srpna 2014 v 10:44 | napsal: Tom *Levi* Pečinka (17) |  KNIHY
Den draka je první kniha WoWka, kniha na kterou všichni čekali.
Tak se pojďme podívat jak obstála.

Hromada novinek! | Důležité infokecy

20. srpna 2014 v 4:25 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Novinky
Ti z vás, kdo jsou s námi už od počátků, asi zhruba tuší, že se mnou chvilku psal jakýsi Palack. Jenže v prosinci 2012 to zabalil, protože neměl čas a škola byla prostě přednější. Nebylo jasné, kdy se vrátí a zdálo se mi, že napsat oznámení o tom, že blog opustil, by bylo trochu předčasné. A tak jsem to pořád odkládal a odkládal až se stalo to, že žádné rozloučení není třeba. Kolega je totiž zpátky! Ale protože se časy mění, odteď už jen Levi.

Tímto tě vítám zpátky, drahý kolego. :)

Během prázdnin jsem vypouštěl pár indícií. Třebas to množné číslo, kterým jsem občas psal příspěvky na Facebooku (ne, tak velké ego, abych o sobě psal v množném čísle ještě nemám, i když musím přiznat, že už mám dost vážné problémy se se svým egem vlézt do jedné místnosti). Levi zde občas sdílel příspěvky (a musím říct, že sklidl hromadu komentářů a palců) a trošku komentoval. Ale nikomu to nepřipadlo nějak extra zvláštní. Jen pár lidí to tušilo od začátku, zbytek na to přicházel až postupně. Ale dalo vám to zabrat, co? Ne, spíš šlo, aby si vyzkoušel, jak to bude zhruba probíhat a dostal se do toho, než že bychom si s vámi chtěli hrát v Nejfejkově stylu. ;)

---

Další novinkou je, že pro Wulfrion chystám nové logo. Bude mnohem chladnější, tvrdší a mohutnější, než to křehké a ostré, co máme teď. Zatím si s tím hraju jen na papíře, koncem prázdnin to hodím do Illustratoru a něco s tím provedu. Každopádně, stávající logo už mě fakt neba. :) Jak to vidíte vy? Taky se vám tohle logo okoukalo?

---

Od logu k recenzákům - nově jsem navázal spolupráci s Fantastickou Epochou, což je nakladatelství, které stojí například za sérií "Kladivo na čaroděje" nebo za sérií "Hustej nářez" od Františka Kotlety.
Jo, také jsem redaktor časopisu XB-1, do jehož webové odnože přispěji recenzí na knihu Město od Stelly G. :)

---

Poslední, ale o to důležitější novinkou je, že předávám žezlo. Ne, že by mě blogování nebavilo, ale není čas blogovat, dělat grafiku, psát povídky a recenze, natáčet videa, číst, studovat, aspoň nějak sociálně žít a relaxovat. Musím dost šíleným způsobem redukovat aktivity, protože už teď jsem docela dost přepracovaný a díky tomu dost podrážděný a celkově nesnesitelný (jop, dokonce mnohem víc, než obvykle). Sice dělám věci, co mě baví a nelituju toho, ale... nemůžu chodit každý den spát kolem páté ráno. :)
Takže jsem se rozhodl, že vedení blogu a facebookové stránky přenechám na Levim. Občas mu do toho trošku kecnu, zřídka sem něco fláknu (minimálně další články do wlčího vytí), ale spíš se stáhnu na YouTube, kde budu vydávat knižní pořad.
Věřím Levimu, že to zvládne - jinak bych mu svůj drahocenný blog do rukou nesvěřoval - a že se s tím popere se ctí. A doufám, že dáte mému kolegovi šanci, aby si vás získal.

Mějte se hezky a užívejte prázdnin!Přivítejte mého nového kolegu

16. srpna 2014 v 14:15 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Novinky
Jak jistě všichni víte, Wulfrion má nového člena!

Připravil jsem si na Leviho pár otázek, abyste věděli, co je vlastně zač.

Jak ses dostal na Wulfrion?
- "Před pár lety jsem ho pomáhal zakládat. Ovšem kvůli nedostatku času jsem si musel dát pauzu."

Co od tebe můžou naši čtenáři očekávat?
- "Především recenze na fantasy knihy, postupem času možná i nějaké to sci-fi. Také se můžete těšit na pár povídek."

Co děláš ve volném čase?
- "Snažím se usměrnit svůj život, skrz víru, práci na blogu či šermem nebo focením."

Nejoblíbenější knihy a knižní série?
- "Momentálně nemám nejoblíbenější sérii ani knihu, ale moje oblíbená série co jsem četl kdysi dávno a ke které bych se rád někdy vrátil jsou Trpaslíci. Z novějších knih to pak je Trnový Princ."

Nejoblíbenější spisovatel?
- "Z klasisckých spisovatelů mám nejraději Tolkiena, z novějších například Markuse Heitze nebo Jeffa Grubba."

Pokud máte na Leviho další otázky, napište nám je na Ask.


ČTVRTÝ DÍL KNIŽNÍHO POŘADU

2. srpna 2014 v 9:48 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Novinky

Už jste ani nečekali, že se toho dožijete, có?

Jo, je to tu. Čtvrtý kápéčko - počkat! Není celé, je hotová jen první část z několika. Včera jsem na Facebooku informoval o tom, že:

"Měníme koncept. Dlouho jsem nad tím přemýšlel a myslím, že je to ideální cesta. Vyrobení půlhodinového dílu je strašně časově nákladné, rozhodli jsme se tedy, že budeme zveřejňovat jen jednotlivá videa, ze kterých je jeden regulérní díl KP složen.
Pro vás to má tu výhodu, že se zmenší čekací doba; videa budeme nahrávat, jak je budeme stíhat vyrábět, a budete si moct vybrat přesně to, na co se chcete z daného dílu koukat.

No jo, jenže tu máme hromadu samostatných videí... to znamená, že nápad "pořadu" padá? Jak to je?
Ne, myšlenka pořadu zůstává. Akorát to nebude sjednocený videem, ale seznamem videí. V praxi to bude tak, že videa budeme nahrávat do seznamu videí s názvem "Wulfrion #4". Až si řekneme, že je toho pro čtvrtý díl dost, tak vytvoříme seznam "Wulfrion #5".
To jen abyste nebyli vyděšení, že dnes v noci uvidíte jenom část čtvrtého dílu. Jo, vím, je to pruda, ale taky bychom se na to mohli totálně vykašlat a nechat vás čekat další měsíce. ;)"
Takže tak nějak.

Dost už keců, teď se mrkněte na nový díl Wulfrionu! Budu moc rád, pokud mi k tomu něco napíšete. Pokud ne, tak si trhněte nohou. :D

Wulfrion #4 - RECENZE: Živí mrtví 9