Červenec 2014

SOUTĚŽTE S WULFRIONEM!

27. července 2014 v 20:35 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Soutěže

Víte, jak jsem v minulém roce pořádal "Každoměsíční soutěž"?
Šlo o to, že kdokoliv, kdo napsal komentář, lajknul, sdílel nebo se zúčastnil jiné soutěže, kterou jsem pořádal paralelně, dostal určitý počet bodů. Každý měl v Excelu svoji kolonku a šlo o to, že ten, kdo bude mít na konci měsíce nejvíc bodů, dostane knihu.
Rozhodl jsem se, že na to kašlu. Ten Excelový soubor už byl docela velký a pořád ho otevírat, zavírat, psát do něj, nepsat do něj... no a navíc se mi ztratil, takže...

Takže představuji nový, lepší formát soutěží. Touhle dobou už by mělo být na wulfrionském Facebooku zřízeno album "Soutěže", ve kterém je obálka knihy Elyonova země. Když na fotku kliknete, můžete ji lajknout, sdílet nebo napsat komentář. Je mi jedno jak, ale pokud tu knihu chcete - ukažte to!
Za nějaký čas pak vyberu/vylosuju vítěze. To je celé. :) Žádné body, žádné zbytečné blbosti. Jen tohle.

Zdá se Vám tento formát soutěže lepší?


BLOGGERSKÉ FIRMY A NAPROSTÉ MRHÁNÍ PENĚZI

24. července 2014 v 12:35 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Wlčí vytí

Je mi velkým potěšením vám zkazit čtvrteční poledne svým novým článkem z rubriky Wlčí vytí; rubriky, která je tu od toho - jak jistě všichni dobře víte - aby svým čtenářům způsobila vztek, zvýšení krevního tlaku, způsobila svrbění pěstí, rozostřené vidění, agresivní a destruktivní chování, nepříčetnost, pálení žáhy a řitolití. Tedy, jen těm čtenářům, kterých se týkají probíraná témata. Ti ostatní jsou z obliga a mohou se klidně začíst do nového, zcela sluníčkového článku. :)


DAREBÁK FAKUJE VŠECHNY ZAJETÝ PŘEDSTAVY O DĚTSKÝCH HRDINECH | DAREBÁK

22. července 2014 v 10:58 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  KOMIKS

Legendární komiks od tvůrce Sin City: Město hříchu nebo 300: Bitva u Thermopyl konečně v Česku! A přestože má jen 48 stránek a očekává se od něj, že to bude jen prťavá jednohubka, bude to pro všechny čtenáře fakt jízda.

Darebák


ASFALT JE TU! | CO NOVÉHO, WULFI?

15. července 2014 v 10:59 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Novinky

Po fakt dlouhý době konečně článek do rubriky "Co nového, Wulfi?". Tak jo, co tu máme? Asi jste si všimli, že logo Wulfrionu nahradil v záhlaví asfalt a nádherný nápis ASFALT. Fajn, o co vlastně jde a proč tam máme ten ASFALT?!

Dozvíte se v novém článku z rubriky CO NOVÉHO, WULFI?:
- Kdo jsou Walker&Volf a co chystají?
- Co je Asfalt a šest důvodů, proč vám stoprocentně změní život!