POVÍDKY

18. prosince 2013 v 2:06 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16)

Napsal: Kevin Wulfric Scherrer (14)
Žánr: Horror
Počet částí: 1

Anotace: Šílená a drzá "fan-fikce" na knihu Osvícení od Stephena Kinga.


Začít číst

Napsal: Tomáš Pečinka (14)
Žánr: Post-apo
Počet částí: 3

Anotace: Moje povídka pojednává o katastrofě, která přeměnila většinu lidí do podoby slizkých monster, terorizujících zbytek planety. Můžete očekávat akční scény plné masakru a dalšího masakru. Tato povídka se bude jistě líbit lidem, kterým se líbí film Já, legenda, mezi které patřím i já.


Seznam částí

Napsal: Kevin Wulfric Scherrer (14)
Žánr: Sci-fi/Post-apo
Počet částí: 9

Anotace: Kdekdo může namítnout, že jsem okopíroval Kulhánkův styl psaní.
Pravda je, že ho paroduji. Povídka bude vycházet od zítřka ááááž do nedohledna :D Ne, má asi 11 stran ve Wordu, takže (po naformátování) teoreticky 9 týdnů by na Wulfrionu neměla vyjít žádná jiná povídka.


Seznam částí

Napsal: Kevin Wulfric Scherrer (14)
Žánr: Urban legend
Počet částí: 5

Anotace: Povídka se odehrává v současném Brně. Dva kluci se dozví o možnosti nalézt poklad nevyčíslitelné ceny. Oba ho chtějí, ale každý z jiných pohnutek. Jirka, kluk veskrze prohnilý a Michal, dobrák od kosti. Jak to nakonec dopadne? Kdo získá poklad? Umře někdo z nich?

Povídka vyhrála 2. místo v soutěži Urban Legends, byla zpracována jako komiks profesionálním kreslířem a vyšla ve sborníku povídek.


Seznam částí


Napsal: Tomáš Pečinka (15)
Žánr: Fantastika
Počet částí: 4

Anotace: "Neviděn, neslyšen" se odehrává v mém milovaném Brně, v současnosti. Můžete čekat jisté podobnosti mezi knihama od Kulhánka a mou povídkou, ale na rozdíl od mistrových knih, bude povídka napsaná z pohledu třetí osoby, ne z první.
Můžete čekat, jako vždy, hodně krve, létajících končetin, ale i dost milostných epizod, které budu raději psát, když nebudou rodiče doma.


Seznam částí

Napsal: Kevin Wulfric Scherrer (14)
Žánr: Thriller
Počet částí: 1

Anotace: - - -
(Tohle je TAK žalostná povídka, že i po tak dlouhé době stydím cokoliv k ní napsat. Snad jen, že vyhrála 1. místo v soutěži na Literárním klubu. Nechápu jak.)


Začít číst

Napsal Kevin Wulfric Scherrer (14)
Žánr: Post-apo
Počet částí: 3

Anotace: Troufám si říct, že je to nejhorší povídka tady na Wulfrionu. Sám nevím, jaká duševní porucha mě vedla k tomu, abych tohle"dílko" sepsal. Ale snad se mezi vámi najdou lidé, kterým se to bude líbit :)


Seznam částí 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama