Warlords of Dreanor | Nový datadisk pro WoW

9. listopadu 2013 v 19:54 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (16) |  Herní novinky

Před pár hodinama byl oznámen nový datadisk ke hře World of Warcraft! Nese název Warlords of Draenor a podíváme se do původního světa orků předtím, než byl roztržen a proměněn na Outland.

Co nového nám Warlords přinesou? Opravdu si budeme moci postavit naši vlastní pevnost?

World of Warcraft: Warlords of DraenorRok se s rokem sešel, nastal listopad a s ním započal BlizzCon - mohutná herní událost, na které vývojářské studio Blizzard vždycky prozradí, co na nás chystají a co nás v následujícím roce nemine.
Je tradicí, že na BlizzConu se vždycky odhalí další nový datadisk pro jejich herního giganta - online rpg World of Warcraft. Předloni to byl datadisk Cataclysm, ve kterém se toho hodně změnilo - od naprostého zjednodušení talentových stromů, až po zničení a přetvoření mnoha herních lokací. V loňském Mists of Pandaria jsme se mohli seznámit s rasou Pandarenů a s novým kontinentem kdesi na jihu - Pandarií. To celé se neobešlo beze změn. No a před pár hodinama byl světu oznámen nový datadisk - Warlords of Draenor (Draenorští Vojevůdci).


.: Mapa Draenoru. V původní velikosti ZDE, mapa Outlandu pro porovnání ZDE. :.


Zpátky ke kořenům!
Ve Warlords of Draenor se vrátíš ke kořenům celé série. Setkáš se se starými, známými postavami jak z Warcraft II: Tides of Darkness, tak i z datadisků ke druhému dílu - například s orky Kargathem, Blackhandem, Kilroggem, Ner'zhulem, Gul'danem, Grommashem a Durotanem nebo třeba s čarodějem Khadgarem. To není vše - dokonce zažiješ dobu Železné Hordy!

Ale... jak to? A vůbec - o jaké Železné hordě to teď melu?
Ke konci datadisku Mists of Pandaria se konal obrovský raid do hlavního města Hordy - Orgrimmaru. Vojevůdce Hordy Garrosh totiž zešílel a začal využívat Hordu pro své vlastní účely. Na konci MoP mu ale zbytek Hordy (za unikátní pomoci Aliance) nakopal zadek a uvěznil ho. Jenže Garrosh vzal roha a díky tomu, že jsou Strážci času bezmocní, se dostal časovým portálem do doby před orkskou invazí do Azerothu - dávno před děj prvního Warcraftu.
Ihned zmanipuloval tamnější orčí náčelníky aby se spojili dohromady, jako bonus jim dal vědomosti a plány technologií ze současnosti a tak vznikla mnohem děsivější a brutálnější verze Hordy - Železná horda.

Co nového Tě ve WoD čeká?


• Nový datáč rozhodně nenabídne nové povolání nebo rasy, což je velká škoda. Za to ale nabídne...

Nový kontinent - Draenor.

Zvýšení maximálního levelu z 90 rovnou na 100! (Plus možnost automaticky vyexpit jednu postavu na lvl 90, abys mohl rovnou začít hrát nový obsah.)

Možnost vybudování si a rozvíjení vlastní pevnosti. (Kdo hrál Skyrim: Hearthfire, tak něco v tom stylu.)
Jednotky v pevnosti budou moci chodit na mise a plnit úkoly, budou vydělávat peníze a nosit kořist z misí. V pevnosti si budeš moct postavit věže, farmy, stáje, zbrojnice, kováře a spoustu dalších věcí a budeš si moci pohrát se stavěním obchodních cest.

Nové modely postav! (Já osobně jsem hodně zvědavej na nové modely Blood elfek :3 )

• Hlavní město Aliance se přesune do Karaboru (známého jako Black Temple), hlavním městem Hordy se stane Bladespire Citadel.

WoD se bude odehrávat v Draenoru - ve světě, který se díky obrovské katastrofě stal tím, co teď známe pod jménem Outland. Podle Blizzardu budou lokace v Draneoru (kupodivu) naprosto odlišné od těch Outlanďáckých, žádné recyklování se nekoná.

• Každý splněný quest tě odmění náhodným rare, epic nebo legendary předmětem!

• Různé hračky, tabardy a heirloom předměty už nebudou zabírat místo v inventáři, ale budou sdíleny mezi postavami v rámci účtu.

Nové NPC, dungeony, raidy, PvP zóny, předměty, stovky nových úkolů a monster.


To je o novém datadisku k WoW zatím všechno :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 9. listopadu 2013 v 16:21 | Reagovat

Zní to zajímavě, ale jsem k tomu malinko skeptická. Naposledy jsem hrála Cataclysm a v polovině (level 40) mě to přestalo bavit.
Pandy už jsem nezkoušela.
Ale zajímalo by mě, jak tedy překopají ten původní svět. Jestli to chápu správně, zase všechno bude úplně jinak, tentokrát i včetně Outlandu...

2 "Wulfi" "Wulfi" | 9. listopadu 2013 v 17:35 | Reagovat

[1]: Pravda, od té doby, co se WoW nese spíše v duchu neustálého zjednodušování na úkor příběhu, to jde celé do háje. Ovšem, tenhle návrat ke kořenům zní zajímavě, asi tomu jednou dám šanci.

Ne - překopán bude JEN ten ten Outland - a i to je otázkou. Nevím, jestli ten Outland překopají "zpátky" na Draenor, což by nejspíš bylo ideální, nebo tu bude Draenor a vedle něj Outland, což bude působit divně - budeš vedle sebe mít svět z minulosti a jeho zbytek ze současnosti.
(Promiň, předtím jsem to asi napsal dost divně, teď je to přepsané :) )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama