Uvítání (1. článek na tomto blogu)

28. září 2011 v 0:41 | napsal: Kevin *Wulfric* Scherrer (15) |  O nás

Podrobnosti autorských práv:

Wulfrion blog, jehož autorem je Kevin Scherrer, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Unported .
Vytvořeno na základě tohoto díla: wulfrion.blog.cz.
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://wulfrion.blog.cz/1109/uvitani.

Všechny texty jsou chráněny autorskými právy. Jejich kopírováním s nimi souhlasíte, můžeme vás tedy nahlásit Policii ČR. Sankce při porušení platného Autorského Zákona - až do 5 milionu korun.
Pokud někdo uvidí duplicitní článek zkopírovaný z našeho blogu, tj. Wulfrion.blog, je povinen to nahlásit mě na e-mail nebo na blog.
S kopírováním se zdrojem sice nesouhlasím ale je to povoleno.
Podle článku >zde< mě můžete citovat pouze s uvedeným zdrojem.

Nemáte právo jakkoli zasahovat do textu, nemáte právo jakkoli manipulovat s textem či s ním vůbec nějak zacházet bez svolení autora. Práva zasahovat do textu si vyhrazuje Autor.

Původní článek:


Určitě si kladete otázku, kdo vlastně jsme, nebo čeho chceme dosáhnout a proč mluvím v množném čísle. Na to poslední je jednoduchá odpověď: O Wulfrion se stará tým webmasterů.

Já jsem Wulfric a (v době psaní tohoto článku) je mi 14 let.
Ve volném čase se věnuju šermu, rád hraji šachy, dělám různé prezentace a pořád hraju různé počítačové hry.

Rád čtu, a je mi jedno jestli noviny, deník, webové stránky, knížku nebo plakát.
Jakmile příjde řeč na knihy, začnu být převelice vybíravý, a "soudím knihu dle obalu" neboť jsem zastancem myšlenky, že obálka je jakási brána do knihy, tudíž by měla odpovídat úrovni knihy.

Mezi mé oblíbence patří pan profesor Tolkien, pan R. A. Knaak, pan Koulhánek, pan Sapkowski a plejádu mistrů oboru uzavírá pan Kopřiva.

Takže jde celkem snadno poznat, že jsem milovníkem jak Fantasy tak Vědecko-fantastických příběhů. Má láska k nim mě dohnala k tomu, abych začal "fušovat" do řemesla těmto mistrům, a tak začal jsem psát knihu.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Palack Palack | 6. května 2012 v 13:16

PS- nerad zasahuji do Wulfricovi do oznámení, ale byl bych rád, kdyby jste se zeptali především mně, pokud by jste kopírovali moji tvorbu. -- S tím, že pokud to nedovolím, máte smůlu, :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama